Przetwornice częstotliwości

Od 20 lat TRADMATIK SP. z o.o. jest partnerem Danfoss, który od ponad 50 lat jest światowym liderem w dziedzinie regulacji prędkości obrotowej silników elektrycznych. 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu w zakresie dostaw urządzeń Danfoss. Jednocześnie jesteśmy wstanie sprostać Waszym wyspecjalizowanym wyzwaniom, tworzymy i dzielimy się rozwiązaniami, które zapewniają lepszą precyzję procesów i najwyższą wydajność energetyczną dla wszystkich zadań związanych z silnikami elektrycznymi.

PRZETWORNICE NISKIEGO NAPIĘCIA

Idealne napędy do sterowania silnikiem o zmiennej prędkości lub aplikacji do konwersji mocy, wraz z opcjami i akcesoriami.Czytaj Wiecej

Przetwornice Zdecentralizowane

Wytrzymała konstrukcja z wysokimi stopniami ochrony umożliwia montaż zdecentralizowanych napędów blisko silnika w wymagających zastosowaniach.


cZYTAJ wIECEJ

Systemy modułowe

Skonfiguruj systemy modułowe do Twojej aplikacji. Ciesz się najwyższym poziomem elastyczności dzięki chłodzeniu powietrzem lub cieczą oraz stopniem ochrony IP00 do integracji w szafie.

Czytaj Wiecej

Filtry

SNasze rozwiązania oszczędzające miejsce i koszty poprawiają wydajność systemu, zapewniając czyste sieci, długoterminową oszczędność energii i bezproblemową eksploatację.

czyutaj wiecej

Serwonmapędy i sterowniki ruchu

Serwonapędy i rozwiązania w zakresie sterowania ruchem, zaprojektowane tak, aby już dziś spełniały wymagania architektury maszyn jutra. Wyjątkowo otwarta, modułowa i skalowalna architektura. Otrzymujesz jeden system zdolny do tworzenia różnorodnych koncepcji maszyn w oparciu o zdecentralizowane i centralne serwonapędy.

czytaj wiecej

Motoreduktory

Wysoce wydajne połączenie silnika z magnesami trwałymi i zoptymalizowanej przekładni stożkowej umożliwia wiele różnorodnych zastosowań. Te motoreduktory zmniejszają złożoność dzięki ograniczonej liczbie wariantów, co skutkuje niskimi kosztami eksploatacji i konserwacji.


czYtAJ WIECEJ

Sofstarty

Jeśli potrzebujesz optymalnego rozruchu i zatrzymania bez zmiennej kontroli prędkości, softstart jest często dobrym wyborem do ochrony silnika i wydłużenia czasu pracy bez przestojów.


czYtAJ WIECEJ

Przetwornice w Zabudowie Szafowej

Przetwornice niskiego napięcia w zabudowie szafowej łączą napęd z najpopularniejszymi opcjami i akcesoriami w standardowej obudowie. 
czYtAJ WIECEJ

Przetwornice Średniego Napięcia

To gama modułowych przetwornic częstotliwości średniego napięcia, która oferuje całkowicie nowe podejście do osiągania najwyższej wydajności, idealnie dopasowane do potrzeb integratorów systemów i producentów OEM, niezależnie od zastosowania.

czYtAJ WIECEJ